Oferta archiwalna

DORADCA KLIENTA - Galeria Solaris - Smoke Shop-pełen etat i um. zlec.

2 900,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

umowa o pracę

Firma działająca w branży tytoniowej poszukuje PILNIE dynamicznych Sprzedawców (na pełen etat i niepełen etat dla studenta) do nowo otwieranego sklepu z ekskluzywnymi wyrobami tytoniowymi zlokalizowanego w Galerii Solaris w Opolu

Opis stanowiska:
- kompleksowa obsługa klienta zgodnie z przyjętym standardem
- przyjmowanie dostaw i uzupełnianie towaru w sklepie
- dbanie o estetykę i porządek stanowiska pracy
- budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

- dyspozycyjności i gotowości do pracy /również w weekend/

- statusu studenta - przy współpracy na niepełen etat

- łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole

- nienagannej prezencji i elokwencji

- ukierunkowania na cel,

- uczciwości.

Doświadczenie w sprzedaży, zainteresowanie artykułami tytoniowymi będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

Oferujemy:

- elastyczne godziny pracy - grafik dostosowany do twoich zajęć, zobowiązań

- stabilne zatrudnienie - umowę o pracę (pełen etat) i umowę zlecenie (20h/tydz - konieczny status studenta)

- szkolenie wewnętrzne

- możliwość pracy i rozwoju zawodowego w nowoczesnej, szybko rozwijającej się firmie

Klauzule informacyjne

Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Prześlij nam swoje CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV, list motywacyjny) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez firmę Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15, zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

Informujemy, że Administratorem danych jest Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-310), ul. Odrowąża 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Ważne do: 2022.07.08, wyświetleń: 972

nr ogłoszenia: 2049